Підприємство ТОВ «АНТАП УКРАЇНА», засновано у 2002 році, є офіційним представником підприємств Sontex (Швейцарія) і DIEHL Metering (Німеччина) які майже 20 років постачають на український ринок лічильники тепла та води, понад 15 років дилер-партнером заводів Saft (Франція) – європейського лідера у виробництві елементів живлення, та заводу Apator Powogaz (Польща) – відомого виробника вузлів обліку води.

Базовим напрямком діяльності підприємства є реалізація на українському ринку приладів обліку теплової енергії та води, проведення їх сервісного обслуговування і метрологічного контролю, постачання елементів живлення для них, а також коректорів газу, систем аварійного зв’язку та освітлення, тощо. Велике значення в напрямку нашої діяльності займає реалізація проєктів моніторингу і дистанційної передачі даних, використовуючи стаціонарні та мобільні системи зв’язку.

Серед успішно запущених і активно працюючих проєктів, що використовують дротові та бездротові протоколи передачі даних слід відзначити підприємства тепломереж і водоканалів в Києві, Черкасах, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України. Наша компанія реалізує проєкти дистанційної передачі показань поквартирного обліку тепла і води, в тому числі та для будинків з вертикальними системами опалення, використовуючи розподільники тепла.

В рамках своєї діяльності наше підприємство пропонує комплексне обслуговування інвестицій клієнта, яке охоплює виконання технічних проєктів, поставку і монтаж обладнання, його гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ми співпрацюємо з дилерами та монтажними організаціями на території всієї України та маємо офіційні представництва в Харкові, Львові, Одесі.

Прагнучи забезпечити розвиток продукту і гарантувати користувачам професійне і комплексне обслуговування лічильників тепла і води, фірма створила лабораторію, що дозволяє виконувати офіційний сертифікований ремонт обладнання.

Виходячи на зустріч очікуванням учасників ринку, ми пропонуємо нові моделі лічильників тепла і води з розширеними функціональними можливостями (дистанційне зчитування даних через GPRS, LoRaWAN, радіотермінал, інкасаторські комплекти, інтерфейси передачі даних М-ВUS).