ANTAP Grupa sp. z o.o. торгова компанія присутня на польському ринку (AQUATHERM PPH) з 1990 року. Компанія зосередилася на виробництві та реалізації контрольно-вимірювальних приладів для систем опалення (лічильники тепла, води, витратоміри, системи збору і передачі інформації, арматура). Одним з важливих напрямків діяльності компанії є сервісне обслуговування, ремонт та повірка лічильників тепла і води.


Компанія була заснована в 1862 році. Сьогодні, Diehl Metering є європейським лідером і частиною глобальної корпорації DIEHL, пропонує широкий спектр новаторських систем і рішень для обліку споживання тепла / холоду (лічильники теплової енергії), водоспоживання (лічильники води, витратоміри), системи збору, аналізу, зберігання і передачі даних з вимірювальних приладів.


Група компаній TVO Holding - провідний експерт на ринку автоматизації комунальних послуг в Україні, а також офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор одного з найбільших у Європі виробників приладів обліку  - заводу Apator Powogaz. Компанія пропонує готові smart-рішення для забудовників, керуючих компаній, постачальників комунальних послуг та приватного сектору.


 

АТ "Apator Powogaz" (раніше АТ "Завод водолічильників PoWoGaz"), є одним з найбільших виробників водолічильників в Польщі і Європі. Компанія займає сильну позицію на ринку завдяки досвіду і професійним якостям, підкріпленим 90-літньою традицією. Найважливіше завдання, що стоїть перед компанією, це поставка продуктів і послуг найвищої якості клієнтам у всьому світі. Завод пропонує повний асортимент приладів обліку витрати води і тепла, а також розподілювачів вартості спожитої теплової енергії. Пропозиція виробника включає також послуги дистанційного зчитування даних, ведення обліку та управління системами розподілу води і тепла.


Компанія Sontex розробляє і виробляє смарт-технології для енергетичного ринку, системи для вимірювання і розрахунку теплової енергії.
Перспективні продукти і послуги на основі досвіду і досягнень клієнтів і співробітників Sontex є пріоритетним завданням.
Компанія надає великого значення новим розробкам з точки зору простоти рішення, надійності, довгостроковості та стабільності.


Wamtechnik є глобальним постачальником "інтелектуальних" елементів живлення найвищого рівня якості, надійності і безпеки. Wamtechnik є лідером цієї галузі, адже його переваги - багаторічний досвід, сучасні технології, і два виробничих заводу, що спеціалізуються на виробництві батарей і акумуляторних блоків. В тому числі, широкий асортимент продукції включає:

  • акумуляторні блоки, виготовлені за певним дизайном;
  • Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Li-pol, Li-Mn204, Li-FeP04 акумуляторні блоки;
  • літієві і лужні батареї;
  • необслуговуємі герметичні свинцево-кислотні акумулятори, виготовлені за AGM-технології з гелевим електролітом;
  • фотоелектричні (сонячні) модулі, і додаткові компоненти фотоелектричних систем;
  • вітрові генератори

Компанія Saft - світовий лідер в розробці і виробництві високотехнологічних елементів живлення.
Є провідним виробником акумуляторів і елементів живлення в авіаіндустрії для будь-яких видів цивільних і вантажних літаків, в морській промисловості для суднових систем, а також систем оповіщення та безпеки, для медичного обладнання, в області професійної електроніки, освітлення, космічних технологій.