ANTAP Grupa sp. z o.o. торгова компанія присутня на польському ринку (AQUATHERM PPH) з 1990 року. Компанія зосередилася на виробництві та реалізації контрольно-вимірювальних приладів для систем опалення (лічильники тепла, води, витратоміри, системи збору і передачі інформації, арматура). Одним з важливих напрямків діяльності компанії є сервісне обслуговування, ремонт та повірка лічильників тепла і води.


Компанія була заснована в 1862 році. Сьогодні, Diehl Metering є європейським лідером і частиною глобальної корпорації DIEHL, пропонує широкий спектр новаторських систем і рішень для обліку споживання тепла / холоду (лічильники теплової енергії), водоспоживання (лічильники води, витратоміри), системи збору, аналізу, зберігання і передачі даних з вимірювальних приладів.


The NIVUS Group є провідним розробником, виробником і постачальником вимірювальних приладів для водної промисловості з понад 50-річним досвідом.
Прилади виробництва NIVUS Group широко використовуються при обліку об’ємів середовищ в каналізаційних канальних системах, безнапірних протічних каналах, частково заповнених трубопроводах, річкових греблях, очисних спорудах, промисловості, підприємствах постачання та розподілу води. NIVUS пропонує портативні та стаціонарні вимірювальні системи для безперервного вимірювання витрати за допомогою ультразвукового та радарного вимірювання швидкості потоку. Для будь-яких рідин, від чистої води до стічних вод, а також для різноманітних трубопроводів таких як частково заповнені та повні труби, канали та поверхневі води, ми постачаємо відповідні вимірювальні системи.


Група компаній TVO Holding - провідний експерт на ринку автоматизації комунальних послуг в Україні, а також офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор одного з найбільших у Європі виробників приладів обліку  - заводу Apator Powogaz. Компанія пропонує готові smart-рішення для забудовників, керуючих компаній, постачальників комунальних послуг та приватного сектору.


 

АТ "Apator Powogaz" (раніше АТ "Завод водолічильників PoWoGaz"), є одним з найбільших виробників водолічильників в Польщі і Європі. Компанія займає сильну позицію на ринку завдяки досвіду і професійним якостям, підкріпленим 90-літньою традицією. Найважливіше завдання, що стоїть перед компанією, це поставка продуктів і послуг найвищої якості клієнтам у всьому світі. Завод пропонує повний асортимент приладів обліку витрати води і тепла, а також розподілювачів вартості спожитої теплової енергії. Пропозиція виробника включає також послуги дистанційного зчитування даних, ведення обліку та управління системами розподілу води і тепла.


Компанія Sontex розробляє і виробляє смарт-технології для енергетичного ринку, системи для вимірювання і розрахунку теплової енергії.
Перспективні продукти і послуги на основі досвіду і досягнень клієнтів і співробітників Sontex є пріоритетним завданням.
Компанія надає великого значення новим розробкам з точки зору простоти рішення, надійності, довгостроковості та стабільності.


Wamtechnik є глобальним постачальником "інтелектуальних" елементів живлення найвищого рівня якості, надійності і безпеки. Wamtechnik є лідером цієї галузі, адже його переваги - багаторічний досвід, сучасні технології, і два виробничих заводу, що спеціалізуються на виробництві батарей і акумуляторних блоків. В тому числі, широкий асортимент продукції включає:

  • акумуляторні блоки, виготовлені за певним дизайном;
  • Ni-Cd, Ni-MH, Li-Ion, Li-pol, Li-Mn204, Li-FeP04 акумуляторні блоки;
  • літієві і лужні батареї;
  • необслуговуємі герметичні свинцево-кислотні акумулятори, виготовлені за AGM-технології з гелевим електролітом;
  • фотоелектричні (сонячні) модулі, і додаткові компоненти фотоелектричних систем;
  • вітрові генератори

Компанія Saft - світовий лідер в розробці і виробництві високотехнологічних елементів живлення.
Є провідним виробником акумуляторів і елементів живлення в авіаіндустрії для будь-яких видів цивільних і вантажних літаків, в морській промисловості для суднових систем, а також систем оповіщення та безпеки, для медичного обладнання, в області професійної електроніки, освітлення, космічних технологій.