Шановні колеги, партнери та наші клієнти!

Ми маємо велику честь запросити вас і вашу компанію на 2-у міжнародну виставку та конференцію "REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY", яка відбудеться 14-15 листопада 2023 року в місті Варшава, Польща, в приміщенні EXPO XXI.

Захід "REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY" - це офлайн платформа для проєктів відновлення, матеріалів, технологій, обладнання та інвестицій, необхідних для відновлення зруйнованої війною економіки України, з акцентом на інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло.

Наш ексклюзивний партнер – відомий європейський концерн DIEHL Metering, що має у своєму кейсі широкий спектр новаторських систем і рішень для обліку споживання тепла / холоду (лічильники теплової енергії), водоспоживання (лічильники води, витратоміри), системи збору, аналізу, зберігання і передачі даних з вимірювальних приладів,  буде представлений власною експозицією на якій під час цієї важливої події ви матимете можливість:

  • ознайомитися з інноваційними рішеннями та технологіями, спрямованими на відновлення економіки України.
  • обговорити потенційні можливості та співпрацю для вашого бізнесу в контексті відновлення.
  • зустрітися з провідними фахівцями, інвесторами та учасниками галузі.

В форматі виставки також заплановано багато заходів та конференцій, щоб зробити ваше перебування на події якнайбільш корисним та цікавим.

Будемо вдячні за вашу присутність на "REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY". Ми сподіваємося, що ви приймете наше запрошення і приєднаєтеся до нас на цій важливій події, яка має велике значення для відновлення економіки України.

Отримати квиток